logo
قالب آپتیمایز، با طراحی زیبا و منحصر به فرد، دارای طرح بندی متعدد، چندین سایت داشته باشید بدون خرید قالب های گوناگون!

بازاریابی موبایل

مدیریت هزینه

بهینه سازی

بانک ایمیل

تحلیل آنلاین

رضایت شما هدف ماست!
قالب فارسی سازی شده آپتیمایز با 11 طرح بندی مختلف و فروشگاه آنلاین، با ما همراه باشید.

09128885963

info@websitesazan.com

خیابان سمیه مابین سپهبد قرنی و نجات الهی بن بست خاص پلاک 2 طبقه زیر همکف

0
  • سبد خرید خالیست
Top

کیف جادویی که موبایل را شارژ می‌کند

وب سایت سازان ::: Websitesazan ::: 09128885963 / فناوری  / کیف جادویی که موبایل را شارژ می‌کند

کیف جادویی که موبایل را شارژ می‌کند

برای خودتان هم اتفاق نیفتاده باشد، حدااقل یک­بار بازیگر قصه­ ی تکراری جا ماندن گوشی در کیف و خالی شدن شارژ و خاموش شدنش را هنگامی که بی وقفه با مادرتان تماس گرفته‌اید و پیام «دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است» را شنیده­ اید و بسیار نگران شده‌اید، بوده ­اید!

راه تازه­ ای که هشدار دهد که گوشی را در کیف جای نگذارید، سراغ ندارم؛ این قسمت به ابتکار خودتان است اما جدیدا کیف ­هایی طراحی شده ­اند که گوشی شما را شارژ می­کنند، آن­هم بدن دخالت سیم!
وقتی گوشی تا را داخل کیف قرار می­دهيد و گوشی در ته کیف مستقر می­شود، شروع می کند به شارژ شدن؛ به کیسه یا محفظه ­جداگانه ­ای هم نیاز نیست.

شارژر EverPurse در حال حاضر متناسب با سیستم برق امریکا ارائه می­شود و آداپتوری برای سیستم­های دیگر همراه آن نیست. ضمنا فعلا این کیف­ها تنها همراه با گوشی­های هوشمند آیفون (خانواده­ ی 4 و 5) و گالاکسی (S3و S4) قابل استفاده هستتد. اگر هم مدل گوشی تان را بعد از خرید EverPurse، عوض کردید، کیف را به­ شرکت برمی­گردانید و با پرداخت 35 دلار، آن را متناسب با گوشی جدیدتان آپدیت می­کنید. امکان ارسال به بیشتر نقاط دنیا نیز وجود دارد و 30 روز هم زمان تعویض رنگ و مدل دارید.